NAPĘDY DO BRAM PRZESUWNYCH CAME

Dzięki siłownikom do bram przesuwnych firmy Came wszelkie pomysły dotyczące domowego komfortu urzeczywistnią się w sposób automatyczny. Wszystkie czynności staną się prostsze, spontaniczne, natychmiastowe, a ich sterowanie odbywać się będzie w warunkach maksymalnej kontroli i bezpieczeństwa. Zapomnijcie o uciążliwym wychodzeniu z samochodu, zapomnijcie o deszczu i zimnie, o męczącym otwieraniu często nielekkich skrzydeł bramy.

Napęd do bramy przesuwnej BX

Rozwiązanie dla bram przesuwnych o ciężarze do 800 kg i do 20 m długości. Dostępne w różnych wersjach dostosowanych do różnorodnych wymagań; dostępne są również wersje przeznaczone do intensywnego użytkowania.
Wysoka jakość materiałów sprawia, że z upływem czasu elementy siłownika nie muszą obawiać się szkodliwego działania czynników atmosferycznych i zachowują na długo perfekcyjną sprawność. Gama produktów BX zawiera różne modele odpowiednie dla różnorodnych warunków instalacyjnych.
System wykorzystuje enkoder dla zagwarantowania bezpiecznego i płynnego ruchu oraz dla zapewnienia bezpieczeństwa osobom użytkującym bramę.
Zatrzymanie bramy przez naciśnięcie przycisku pilota radiowego, kontrola ruchu zawsze w zasięgu ręk.
Częściowe otwieranie bramy, aby umożliwić przejście pieszych.
Bezpieczeństwo także przy zamkniętej bramie, każde polecenie jest anulowane w przypadku wykrycia przeszkody przez urządzenia zabezpieczające.

came

Przemysłowy napęd do bram przesuwnych BK

Optymalne rozwiązanie dla dużych bram przesuwnych o ciężarze do 2200 kgi do 23 m długości. Płynny i regularny ruch, który doskonale integruje się z potrzebami nawet bardzo intensywnej pracy.

Montaż do podłoża należy wykonać dokładnie i starannie, a wysoka jakość komponentów zadecyduje o reszcie: elementy narażone na działanie czynników atmosferycznych są bardzo solidne, a wewnętrzna płyta elektroniczna kontroluje działanie urządzeń zabezpieczających podłączonych do instalacji przed uruchomieniem otwierania i zamykania bramy.

Bk posiada regulowane nóżki, dzięki którym dostosowuje się perfekcyjnie do podłoża i do listwy zębatej znajdującej się na skrzydle bramy.
System wykorzystuje enkoder dla zagwarantowania bezpiecznego i płynnego ruchu oraz dla zapewnienia bezpieczeństwa osobom użytkującym bramę.

 • zatrzymanie bramy przez naciśnięcie przycisku pilota radiowego, kontrola ruchu zawsze w zasięgu ręki;

 • częściowe otwieranie bramy, aby umożliwić przejście pieszych;

 • bezpieczeństwo także przy zamkniętej bramie, każde polecenie jest anulowane w przypadku wykrycia przeszkody przez urządzenia zabezpieczające.

Zalety silnika trójfazowego

 • większy napór w czasie ruchu: trójfazowa elektronika sterująca 230-400V umożliwia uzyskanie większego naporu dynamicznego w początkowej fazie ruchu, unikając krytycznych sytuacji związanych z wagą bramy;

 • intensywna praca: silnik trójfazowy jest gwarancją działania nawet w najtrudniejszych warunkach użytkowania oraz w obiektach przemysłowych;

 • kontrola bezwładności: przy dużych i ciężkich bramach przemysłowych waga bramy często stanowi poważny problem, który dla zapewnienia prawidłowego i bezpiecznego funkcjonowania bramy, musi być rozwiązany.

came

Napęd do bramy przesuwnej BX-243

Rozwiązanie dla bram przesuwnych o ciężarze do 300 kg i do 8,5 m długości.
Intensywna praca zapewniona przez silnik 24 V DC. Idealne do zastosowania w obiektach mieszkaniowych.

Zalety

 • zintegrowana płyta sterująca;

 • diody sygnalizacyjne LED na płycie elektronicznej dla ułatwienia diagnostyki funkcji siłownika;

 • uproszczenie instalacji dzięki połączeniu poprzez jeden kabel trójprzewodowy i płycie sterującą w poziomej pozycji;

 • zintegrowane wyłączniki krańcowe znajdujące się wewnątrz zespołu siłownika.

Zalety urządzeń elektronicznych pracujących przy napięciu 24V

 • braki w dostawie prądu. Elektronika sterująca automatycznie wykrywa przerwanie dopływu prądu i wykorzystując akumulator uruchamia działanie w trybie awaryjnym;

 • intensywne użytkowanie. Niskonapięciowy siłownik zapewnia optymalne działanie także przy intensywnym użytkowaniu;

 • funkcja wykrywania przeszkód. Specjalny obwód elektroniczny nieustannie kontroluje działanie automatyki i powoduje jej zatrzymanie lub zmianę kierunku ruchu w razie zetknięcia się z jakąkolwiek przeszkodą.

Kontakt

KONTAKT:

Bramkor Piotr Korczyński

Wiejca 56a 05-085 Kampinos

 

e-mail: bramkor@bramkor.pl

Tel. kom. +48 662 549 533

Menu producent